תוספות לב.מ.וו

חברת BMW נחשבת לאחת מעשרת יצרניות הרכב המוכרות ביותר בעולם, איכות הרכבים אותם מייצרת החברה בשילוב העיצוב המרשים קטלגו את חברת BMW כיצרנית רכבי יוקרה.
חלק גדול מהמוניטין אותו רכשה החברה הוא בזכות עיצוב המכוניות החדשני, כיום מציעה החברה מגוון רחב של תוספות המשדרגות את מראה הרכב והופכות אותו למושא ההערצה עבור כל מי שמתבונן בו.

ברוי חלפים ניתן לרכוש תוספות וקיטים שלמים לדגמים: X5 , X6 , M3 , M5 ועוד…

בין התוספות הפופולאריות ל ב מ וו ניתן למצוא מבחר פגושים קדמיים ואחוריים, מגני צד, ספוילרים, מראות, פנסים ועוד, התקנת תוספת אחת בלבד לרכב ה – BMW שברשותכם יכולה לשדרג את מראה הרכב עד לבלי היכר.

פגושים – הנמכת הפגוש והגדלת גודלו היחסי ברכב מעניקה לרכב מראה ספורטיבי ויוקרתי, כיום מציעה חברת BMW מבחר גדול של פגושים בעיצובים שונים, כל הפגושים עשויים מפחמן והם מצטיינים בחוזק גבוה במיוחד ובעמידה מצוינת בפני תנאי מזג האוויר, שדרוג הפגושים אינו מוסיף למשקל הרכב אלא גורע ממנו, עובדה זו יחד עם זרימת האוויר היעילה יותר מביא להפחתה בתצרוכת הדלק של הרכב.

ספוילרים – אחד המאפיינים הבולטים של מכונית ספורט הוא הכנף המתנוססת בגאווה בחלקה האחורי, הכנף המכונה בשפת העם “ספוילר” באה לשפר את אחיזת הרכב בכביש, ככל שמהירות הרכב עולה חלקו האחורי שואף להתרומם, התרוממות זו מפחיתה את שטח המגע בין הצמיג לכביש דבר המביא לאובדן יציבות הנסיעה, זרימת האוויר על הכנף מפעילה כוח המתנגד להתרוממות הרכב ובכך משפר את האחיזה בכביש.

מראות ופנסים – אחד האתגרים העומדים בפני כל בעל רכב הוא מציאת חלפים חדשים או מיד שנייה לרכב שברשותו, חברת BMW מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של מראות ופנסים מקוריים שיבטיחו שמירה של מראהו היוקרתי של הרכב.

חברת רוי חלפים מתמחה בשיווק ומכירה של תוספות לכל סוגי ה ב מ וו.

למגוון התוספות שלנו צפו בגלרייה

תוספות לרכבי ב.מ.וו

תוספות לM3

לחצו לצפייה בעמוד

תוספות לM5

לחצו לצפייה בעמוד

תוספות לX5

לחצו לצפייה בעמוד

תוספות לX6

לחצו לצפייה בעמוד

תוספות לקופה E92

לחצו לצפייה בעמוד

השאירו פרטים ונחזור בהקדם